Seurassa

Hallitus 1.8.2017-31.7.2018
   
Karri Kunnas, puheenjohtaja

karri.kunnas22@gmail.com

0401615443
Olli-Pekka Reunanen, varapj.

olli-pekka.reunanen@hotmail.com

0440280276
Outi Pihala-Heikkiläoutiph@saunalahti.fi0407336322
Matti Eskomajesko@hotmail.com0405801860
Kirsimarja Saarinenkirsimarja.saarinen@upm.com0407043153
Henna Tenhonenhenna.tenhonen@gmail.com0503487205
Jari Ihamäkijari.ihamaki@wippies.com0505868908
Liina Maarniliina.maarni@hotmail.com0505603489

 

Hallitus kokoontuu pääsääntöisesti kerran kuukaudessa.

Päätoimiset valmentajat
  SähköpostiPuhelin

Susanna Malinen

YL päävalmentaja

Valmentajan erikoisammattitutkinto

Yksinluistelun tason III valmentajakoulutus (Master Pro)

Fysioterapeutti, Liikunnanohjaaja

susanna(at)

raumantaitoluistelijat.fi

0504381404

Heidi Viitanen

ML päävalmentaja

YL vastuuvalmentaja

Yksinluistelun tason II valmentajakoulutus

Muodostelmaluistelun tason II valmentajakoulutus
Sosionomi (AMK)

Äitiysvapaalla

 

Melisa Lähdeoja

YL vastuuvalmentaja

 

Yksinluistelun tason I valmentajakoulutus

Liikuntaneuvoja

melisa(at)

raumantaitoluistelijat.fi

0400600094

 

 

 

Iida Elonen

Heidi Viitasen sijainen:

ML-joukkueet Primavista ja Primabella, harrasteryhmät sekä LuKo ja jääkoulu, YL oheiset

 

Muodostelmaluistelun tason I valmentajakoulutus

Opiskelee Vierumäellä Liikunnan Ohjaajan (AMK) tutkintoa

iida.elonen(at)gmail.com0440130688

 

Susanna Malinen
Heidi Viitanen
Melisa Lähdeoja
Fanni Salminen
Iida Elonen
Tuntiohjaajat
   

Fanni Salminen

Taiturit, Koululaiset

 

 

 

 

Martiina Lähde

ML-joukkueet

Primavista ja

Primabella

martiinal(at)icloud.com

0408487870
xx  

 

Muut oheisvalmennukseen osallistuvat
  

Sari Hovi

Tanssi

 

Maiju Mäkinen

Jooga

 
Yksinluistelun vastuuhenkilöt
    
YL K1 A

Jaana Solin

Tanja Raatikainen

jaana.solin(at)kabus.fi

tanja.raatikainen(at)fimnet.fi

0503045675

0443273975

YL K1 B

Jaana Väkiparta

Salla Rinne

jaana.vakiparta(at) gmail.com

rinniir(at)gmail.com

0443595138

0503002866

YL Kilpa-alueryhmä

Susanna Hiljanen

susanna.hiljanen(at)dnainternet.net

0407051769

YL K2

Tenavat 4 ja

Tenavat 3

Minna Reunanen

Jenni Majakulma

minna.reunanen(at)gmail.com

jenni.majakulma(at)hotmail.com

 

0445848010

0504347944

 

 

Muodostelmaluistelun vastuuhenkilöt
    
Primavista - joukkueenjohtajat

Outi Fagerlund

Päivi Suominen

outi.fagerlund(at)luvia.fi

paivi.suominen(at)attendo.fi

0414588392

0503584211

Primavista - rahastonhoitajaTiina Rinne-Elonentiina.rinne-elonen(at)dnainternet.net0400724916
Primabella - joukkueenjohtaja

Ulla-Maija Piiparinen

umpiiparinen(at)gmail.com0405426227

Primabella - rahastonhoitaja

Satu Peräntiesatuperantie(at)gmail.com0400875354

 

Muut seuran vastuuhenkilöt
    
Kilpailuasiat YLKirsimarja Saarinenkirsimarja.saarinen(at)upm.com0407043153
Kilpailuasiat ML   
SeurakoordinaattoriTarja Vapaavuoritoimisto(at)raumantaitoluistelijat.fi0406793620

 

Rauman Taitoluistelijat

Nortamonkatu 23 D, 26100 Rauma

 

Kartta>>

RauTL:n toimiston löydät Äijänsuon Areenalta (Kivikylän Areena). Kulku Nortamonkadulta, hallin oikealla puolella olevan pukuhuonekäytävän kautta.

Toimisto avoinna sunnuntaisin luistelukoulun aikaan sekä maanantaisin klo 15.30-17.00 ja muuten tarvittaessa.

 

 

 

 

Tuomari- ym. laskut ensisijaisesti osoitteeseen:

toimisto(at)raumantaitoluistelijat.fi

 

Postiosoite:

Rauman Taitoluistelijat

Nortamonkatu 23D

26100 Rauma

 

RauTL:n tilitiedot:

IBAN: FI75 5630 0020 3000 80

Pohjola Bank Rauma Finland BIC (SWIFT) code: OKOYFIHH

 

Y-tunnus:

2411640-3