Kilpailu- ja tapahtumakalenteri 2020-2021

Pvm

Kilpailu/Tapahtuma

Sarja

Osallistuja

Sijoitus

5.-6.9.2020Debytanttien, SM-Noviisien ja SM-Junioreiden AloituskilpailuDebytantit, pojatKosti Suutari1.


Debytantit, tytötAurora Ihamäki3.



Ada Laurila19.


SM-NoviisitEmma Erholm7.



Lidia Haula12.



Tara Raatikainen16.



Emilia Erko17.



Matilda Mäkelä22.



Viivi Väkiparta23.


SM-JunioritSiiri Heikkilä4.
11.-13.9.2020Honeysty Cup 2020 (KooVee)Debytantit, pojatKosti Suutari2.


Debytantit, tytötAurora Ihamäki8.



Ada Laurila16.



Alina Maarni19.



Sylvia Virtanen21.


SM-NoviisitEmilia Erko2.



Lidia Haula16.



Emma Erholm20.



Tara Raatikainen23.



Matilda Mäkelä36.



Viivi Väkiparta37.


SM-JunioritSiiri Heikkilä6.
26.-27.9.2020B-sarjojen Aloituskilpailu, SM-Noviisien ja SM-Junioreiden kutsukilpailu (RauTL)A-SilmutVenla Sinisalo3.



Hilma Reunanen4.



Sara Kunnas6.


NoviisitSalli Esko6.



Alina Maarni10.



Sylvia Virtanen18.



Aada Rinne 19.


JunioritLotta Kauppila11.



Fanni Vapaavuori15.


SM-NoviisitEmilia Erko1.



Emma Erholm2.



Lidia Haula5.



Jenny Karttunen8.



Matilda Mäkelä11.



Tara Raatikainen13.



Viivi Väkiparta14.


SM-JunioritSiiri Heikkilä2.
3.-4.10.2020SM-Senioreiden ja SM-Junioreiden 1. valintakilpailu (PoriTa)SM-SenioritCharlotta Löfgren8.


SM-JunioritSiiri Heikkilä14.
3.-4.10.2020Aktia Trophy 2020 (EVT)Minit 2012 ja nuor.Iida Niskala16.



Ina Levonen19.


Minit 2011Sohvi Repo7.


B-Silmut 2010 ja nuor.Matilda Maarni7.



Lumia Ihamäki34.


A-SilmutHilma Reunanen4.



Sara Kunnas5.



Venla Sinisalo7.


NoviisitSalli Esko2.



Alina Maarni3.



Sylvia Virtanen15.



Aada Rinne20


SM-Noviisit/LoEmilia Erko3.



Emma Erholm5.



Lidia Haula15.



Tara Raatikainen22.



Jenny Karttunen24.



Viivi Väkiparta30.



Matilda Mäkelä33.


JunioritFanni Vapaavuori19.



Lotta Kauppila22.


SenioritEevi Lehtinen4.
17.-18.10.2020SM-Noviisien ja Debytanttien/Tytöt 1. Lohkokilpailu (TRT)SM-NoviisitEmilia Erko (100,16)2.



Emma Erholm3.



Lidia Haula16.



Viivi Väkiparta18.



Tara Raatikainen19.



Jenny Karttunen24.



Matilda Mäkelä27.


Debytantit, tytötDarja Trubitson5.



Aurora Ihamäki10.



Ada Laurila15.
17.10.20201. Lohkokilpailu, Debytantit pojat (ETK)Debytantit, pojatKosti Suutari2.
1.11.2020Silmucup B- ja C-Silmut (RauTL)B-Silmut 2010 ja nuor.Matilda Maarni6.



Lumia Ihamäki10.



Taika Seitala18.


B-Silmut 2009Kiara Saurimaa2.



Sara Saurimaa6.


C-SilmutAdele Lehtonen7.
1.11.2020Tinttien ja Pikkutinttien ohjelmatapahtuma (RauTL)TintitHilla Tukia


PikkutintitAsta Sainio



Neelia Koivunen



Ellen Ekman



Anka Karenius



Hulda Majakulma
7.11.2020Uplakers Synchro muodostelmaluistelun kutsukilpailu (UpTL)NoviisitPrimavista4.
7.-8.11.2020Junioreiden ja Noviisien 1. valintakilpailu (SeiTL)JunioritLotta Kauppila20.



Fanni Vapaavuori34.


Noviisit 2005-2007Salli Esko12.


Noviisit 2007-2008Alina Maarni3.



Sylvia Virtanen9.



Aada Rinne15.
13.-15.11.2020PromoCup (SalPa)MinitIna Levonen26.


B-SilmutKiara Saurimaa13.



Taika Seitala19.


C-SilmutSara Saurimaa4.



Adele Lehtonen7.


AluenoviisitAlisa Halme1.


A-SilmutVenla Sinisalo1.



Hilma Reunanen9.



Sara Kunnas15.


DebytantitDarja Trubitson5.



Aurora Ihamäki12.


NoviisitSalli Esko6.



Alina Maarni11.


SM-NoviisitEmma Erholm7.



Jenny Karttunen19.


JunioritLotta11.
14.11.2020Debytantit pojat 2. Lohkokilpailu (EsJT)Debytantit, pojatKosti Suutari3.
14.-15.11.2020SM-Junioreiden ja -Senioreiden 2. SM-Valintakilpailu (EsJT)SM-SenioritCharlotta Löfgren9.


SM-JunioritSiiri Heikkilä18.
22.11.2020Muodostelmaluistelun 1. Valintakilpailu (JyTLS)NoviisitPrimavista9.
7.2.2021Suomen Taitoluisteluliiton Pojat jäällä-kiertue


26.-28.2.2021Helmipiruetit virtuaalikilpailu (JoKa)B-SilmutLumia Ihamäki7.



Taika Seitala9.


A-SilmutHilma Reunanen2.



Sara Kunnas5.



Venla Sinisalo8.


DebytantitAurora Ihamäki1.


NoviisitSalli Esko7.



Sylvia Virtanen18.



Aada Rinne20.


SM-NoviisitEmma Erholm3.



Viivi Väkiparta6.



Lidia Haula7.



Tara Raatiakinen8.



Matilda Mäkelä9.


JunioritLotta Kauppila5.


SM-JunioritSiiri Heikkilä1.
6.2.2021A-Silmut ja Noviisit SB-virtuaalikilpailu (SeiTL)A-Silmut 2010-2011Venla Sinisalo2.


A-Silmut 2009Sara Kunnas2.



Hilma Reunanen6.
13.-14.3.2021SM-Senioreiden virtuaalikilpailu (STLL)SM-SenioritCharlotta Löfgren5.
20.-21.3.2021Tähtisarjojen virtuaalialuemestaruus (SalPa)Minit 2012 ja nuor.Ina Levonen4.



Iida Niskala6.


Minit 2011Sohvi Repo7.


B-Silmut 2010 ja nuor.Matilda Maarni3.



Lumia Ihamäki7.


B-Silmut 2009Kiara Saurimaa6.



Sara Saurimaa9.


C-SilmutAdele Lehtonen6.
20.-21.3.2021Tinttien ja Pikkutinttien virtuaalikilpailu (SCT)Tintit 2013Sofia Mäkelä1.


Pikkutintit 2012-2014Asta Sainio2.



Neelia Koivunen


Pikkutintit 2015Hulda Majakulma2.
23.-25.4.2021A-Silmujen ja Noviisien finaalit (JoKa)A-Silmut KultafinaaliVenla Sinisalo2.


A-Silmut HopeafinaaliHilma Reunanen21.


A-Silmut HopeafinaaliSara Kunnas26.


Noviisit HopeafinaaliSalli Esko1.


Noviisit HopeafinaaliSylvia Virtanen12.