Seurassa

Hallituksen jäsenet
 VastuualueetSähköposti

Puhelin

Pauliina Nordbergpuheenjohtajapauliina.nordberg@gmail.com0503181187
Tiia Mukkalavarapuheenjohtaja, sihteeritiia.mukkala@tvo.fi0503444831
Antti Gahmbergrahastonhoitajaantti.gahmberg@saunalahti.fi0503866204
Tuuli Haulakilpailuttuulimaria.haula@gmail.com0400959330
Heidi Helkiö-Mäkeläkilpailutheidi.helkio-makela@nyyfiiki.fi0407327444
Iiro Rinnetalkoot ja buffettirinniir@gmail.com0505460616
Sanna Nurmitalkoot ja buffettisannanurmi71@luukku.com0451444845
Johanna Vuorenmaavarajäsen, näytöksetjakvuo@gmail.com0456399240
Tarja Vapaavuorivarajäsent.vapaavuori@hotmail.com0405111149
    
Päätoimiset valmentajat
  SähköpostiPuhelin

Susanna Malinen

YL päävalmentaja

Valmentajan erikoisammattitutkinto

Yksinluistelun tason III valmentajakoulutus (Master Pro)

Fysioterapeutti, Liikunnanohjaaja

susanna(at)

raumantaitoluistelijat.fi

0504381404

Heidi Viitanen

YL vastuuvalmentaja

Yksinluistelun tason III valmentajakoulutus

Muodostelmaluistelun tason II valmentajakoulutus
Sosionomi (AMK)

heidi (at) raumantaitoluistelijat.fi

0505900075

Melisa Lähdeoja

YL vastuuvalmentaja

 

Yksinluistelun tason I valmentajakoulutus

Liikuntaneuvoja

melisa(at)

raumantaitoluistelijat.fi

 

0503595144

 

 

 
Susanna Malinen
Valokuva: Kaisan Kuvaputiikki
Heidi Viitanen
Valokuva: Kaisan Kuvaputiikki
Melisa Lähdeoja
Valokuva: Kaisan Kuvaputiikki
Fanni Salminen
Iida Elonen
Tuntiohjaajat
   

Yksinluistelu:

Fanni Salminen

Oona Koivukoski

Wilma Aaltonen

Eevi Lehtinen

 

 

Muodostelmaluistelu:

Iida Elonen - Vastuuvalmentaja Primavista

Juulia Tommila

Emmiina Junnila

Laura Saurimaa - Vastuuvalmentaja Primabella

 

 
   

 

Muut oheisvalmennukseen osallistuvat
  

Sari Hovi

Tanssi

 

Reetta Parvikko

Tanssi

 

Tiina Nurmi

Jooga

 

Arja Veijola

Mentaalivalmennus

 
Yksinluistelun vastuuhenkilöt
    
YL K1 A ja K1 A-B

Jaana Väkiparta

Tanja Raatikainen

jaana.vakiparta(at)gmail.com

tanja.raatikainen(at)fimnet.fi

0443595138

0443273975

YL K1 B V

Heidi Helkiö-Mäkelä 

heidi.helkio-makela(at)nyyfiiki.fi

0407327444

YL K1 B N

Mari Suutari

mari.suutari(at)gmail.com

0447313269

YL K2

Minna Reunanen

minna.reunanen(at)gmail.com

0445848010

 

Tenavat 4 ja

Tenavat 3

   

 

Muodostelmaluistelun vastuuhenkilöt
    
Primavista - joukkueenjohtaja

Outi Ahonen

outi.ahonen(at)gmail.com0503533150

Primavista - rahastonhoitaja

Satu Peräntiesatuperantie(at)gmail.com0400875354
Primabella - joukkueenjohtaja

Noora Kaitila

Reetta Kuosmanen

Emilia Varjus

noorakaitila(at)hotmail.com

kuosmanenreetta(at)gmail.com

nappi.emilia(at)gmail.com

0408201084

salainen nro

0503091269

Primabella - rahastonhoitajaJenna Tamminenjenna.tamminen86(at)gmail.com0442729992

 

Kilpailuasiat
YL

Kirsimarja Saarinen

Miia Rajala

Tuuli-Maria Haula

Omat kisat: competitions(at)raumantaitoluistelijat.fi

0407043153

0440337477

0504101561

ML

Mia Koivuniemi

Jonna Toivanen

 

Omat kisat: competitions(at)raumantaitoluistelijat.fi

0505364176

0407360279

 

Rauman Taitoluistelijat

Nortamonkatu 23 D, 26100 Rauma

 

Kartta>>

RauTL:n toimiston löydät Äijänsuon Areenalta (Kivikylän Areena). Kulku Nortamonkadulta, hallin oikealla puolella olevan pukuhuonekäytävän kautta.

 

 

 

 

Tuomari- ym. laskut ensisijaisesti osoitteeseen:

toimisto(at)raumantaitoluistelijat.fi

 

Kilpailukutsut:

YL: susanna(at)raumantaitoluistelijat.fi

ML: toimisto(at)raumantaitoluistelijat.fi

 

Postiosoite:

Rauman Taitoluistelijat

Nortamonkatu 23D

26100 Rauma

 

RauTL:n tilitiedot:

IBAN: FI75 5630 0020 3000 80

Pohjola Bank Rauma Finland BIC (SWIFT) code: OKOYFIHH

 

Y-tunnus:

2411640-3