Hallitus

Hallituksen puheenjohtaja

Mari Suutari

mari.suutari@gmail.com

0447313269

Sanna Sainio

Sihteeri, markkinointi ja viestintä

sanna.sainio@rauma.fi

040 052 2874

Elisa Ranne

Varapuheenjohtaja, markkinointi ja viestintä

elisa.ranne@gmail.com

0408472996

Mikko Nenonen

Talous, varainhankinta 

mikko.nenonen@melomo.fi

0447464144

Riikka Saarela

Varainhankinta

r_saarela@yahoo.com

0406625120




Elli-Maija Leppänen

Varainhankinta

ellimaija.leppanen@gmail.com

0505903314

Elina Siivonen

Kilpailut

elina.siivonen@upm.com

040 533 0107


Sanna Nurmi

Kilpailut, markkinointi ja viestintä

sannanurmi71@luukku.com

0451444845

Miia Koivunen

Varajäsen, kilpailut

miia.koivunen@rauma.fi

0405572581

Anne Lännistö

Varajäsen, Kilpailut

havannettes@gmail.com

0405024729