Uuden hallituksen kokoonpano

4.6.2019

3.6. 2019 yhdistyksen sääntömääräisessä kevätkokouksessa valittiin uusi puheenjohtaja ja hallitus. Puheenjohtajana kaudella 1.8.2019-31.7.2020 toimii Pauliina Nordberg. Hallituksen jäseninä toimivat Antti Gahmberg, Tuuli-Maria Haula, Heidi Helkiö-Mäkelä, Tiia Mukkala, Sanna Nurmi ja Iiro Rinne. Varajaseniä ovat Tarja Vapaavuori ja Johanna Vuorenmaa.