Kilpailu- ja tapahtumakalenteri 2021-2022

Pvm

Kilpailu/Tapahtuma

Sarja

Osallistuja

Sijoitus

19.8.2021LyhytohjelmakatsastusSM-Noviisit, Juniorit, SM-Juniorit

21.8.2021VapaaohjelmakatsastusA-Silmut, Debytantit, SM-Noviisit, Noviisit, SM-Juniorit, Juniorit

3.-4.9.2021

Skate Espoo (EsJt, ETK)

Aloituskilpailu A-Silmut, Debytantit, SM-Noviisit ja SM-Juniorit 

A-SilmutMatilda Maarni9.


Debytantit vanhemmat, tytötAurora Ihamäki1.



Alina Maarni11.



Sara Kunnas14.



Hilma Reunanen17.



Sylvia Virtanen20.


Debytantit, pojatKosti Suutari1.


Debytantit nuoremmat, tytötVenla Sinisalo5.


SM-NoviisitLidia Haula5.



Tara Raatikainen10.



Darja Trubitson11.



Viivi Väkiparta16.


SM-JunioritSiiri Heikkilä13.
25.-26.9.2021

HTL Cup (HTL)

Aloituskilpailu (Juniorit, Noviisit)

Noviisit 2007 ja vanhemmatSalli Esko3.


Noviisit 2008Aada Rinne17.



Sylvia Virtanen22.


JunioritLotta Kauppila25.
2.-3.10.2021SM-Junioreiden 1. valintakilapilu (HTK)SM-JunioritSiiri Heikkilä21.
1.-3.10.2021Jackson Haines Memorial Cup kutsukilpailu (KK)DebytantitVenla Sinisalo1.



Aurora Ihamäki15.



Sara Kunnas18.


SM-NoviisitEmma Erholm2.



Darja Trubitson5.



Lidia Haula6.



Tara Raatikainen7.



Viivi Väkiparta9.



Salli Esko18.
16.10.2021Debytantit pojat 1. lohkokilpailu (HTA)Debytantit, pojatKosti Suutari-
16.-17.10.2021ISU-Kutsukilpailu (KKJT)SM-JunioritSiiri Heikkilä1.


JunioritLotta Kauppila1.


Noviisit 08 ja nuoremmatAlina Maarni4.


A-SilmutMatilda Maarni8.
23.10.2021LoSuTa-Cup (VG-62)B-SilmutSohvi Repo2.



Lumia Ihamäki8.


AluesilmutTaika Seitala1.
23.-24.10.2021SM-Noviisien ja Debytanttien 1. lohkokilpailu (TapTL)SM-NoviisitViivi Väkiparta3.



Emma Erholm5.



Emilia Erko6.



Lidia Haula11.



Tara Raatikainen19.



Salli Esko27.



Matilda Mäkelä32.


DebytantitVenla Sinisalo2.



Aurora Ihamäki4.



Alina Maarni10.



Sara Kunnas20.



Hilma Reunanen22.
30.10.2021Kutsukilpailu (SCT)MinitIna Levonen5.



Iida Niskala7.



Hilla Tukia9.


AluedebytantitKiara Saurimaa6.



Sara Saurimaa8.
31.10.2021Uplakers Synchro (UpTL)TulokkaatPrimabella3.
6.-7.11.2021Junioreiden 1. lohkokilpailu ja Noviisit (KooVee)JunioritLotta Kauppila


Noviisit, nuoremmatSylvia Virtanen8.


Noviisit, vanhemmatAada Rinne
6.11.2021VTL Kutsukilpailu (VTL)DebytantitVenla Sinisalo2.



Aurora Ihamäki5.



Alina Maarni6.



Hilma Reunanen18.


SM-Noviisit vanhemmat/LoEmma Erholm1.



Emilia Erko4.



Lidia Haula6.



Tara Raatikainen9.



Viivi Väkiparta10.



Salli Esko14.


SM-Noviisit nuoremmat/LoDarja Trubitson3.


SM-Juniorit/LoSiiri Heikkilä2.
13.11.2021OP Lounaismaa Cup (SalPa)Minit 2013 ja nuoremmatHilla Tukia6.


Minit 2012Ina Levonen5.


B-Silmut 2011 ja nuoremmatSohvi Repo7.


B-Silmut 2010Lumia Ihamäki4.


AluedebytantitKiara Saurimaa2.



Adele Lehtonen10.


AluenoviisitAlisa Halme4.


AluesilmutTaika Seitala2.


A-SilmutMatilda Maarni24.


DebytantitVenla Sinisalo2.



Aurora Ihamäki4.


NoviisitSylvia Virtanen9.


JunioritFanni Vapaavuori13.


SM-NoviisitEmma Erholm3.



Lidia Haula11.
13.-14.11.2021SM-Junioreiden 2. valintakilpailu ja Debytantti poikien Lohkokilpailu (LTL)SM-JunioritSiiri Heikkilä15.


Debytantit, pojatKosti Suutari1.
20.-21.11.2021ML Kansallisten sarjojen 1. lohkokilpailu (JyTLS) Tulokkaat ElementtitapahtumaPrimabella
27.11.2021Tinttien kutsukilpailu (SCT)Tintit

27.-28.11.2021SM-Noviisien ja Debytanttien 2. lohkokilpailu (RauTL)SM-Noviisit



Debytantit, tytöt



Debytantit, pojat

11.12.2021Kutsukilpailu (TRT)Noviisit



Juniorit/Vo



A-Silmut

11.-12.12.2021Akatemia Cup 2021 (HTA)Debytantit



SM-Noviisit, Vo

12.12.2021LoSuTa aluekilpailu (RauTL)Aluedebytantit



Aluenoviisit

12.12.2021

Joulunäytös 

"Kauneimmat joululaulut jäällä"

Klo 18:00

Kivikylän Areena



17.-19.12.2021SM2022 (PoriTa)SM-JunioritSiiri Heikkilä
30.1.2022Pojat jäällä-kiertue, Rauma