Kilpailu- ja tapahtumakalenteri 2022-2023

Pvm.Kilpailu/TapahtumaSarjaOsallistujaSijoitus
6.-7.8.2022MJ & NMJ Kesäkisa (STLL) SM-JunioritDarja Trubitson11.


SM-NoviisitVenla Sinisalo2.
9.8.2022LyhytohjelmakatsastusISU-sarjat

4.9.2022Vapaaohjelmakatsastus

ISU-sarjat, 

Tähtidebytantit,

B-Silmut



10.-11.9.2022Tikkurila Trophy / Aloituskilpailu 1 (TTK)SM-JunioritEmma Erholm8.



Lidia Haula13.


SM-NoviisitVenla Sinisalo7.



Aurora Ihamäki11.



Alina Maarni16.



Sara Kunnas18.
18.9.2022SEURAPÄIVÄ / RauTLKivikylän Areenalla12.00-14.30Tervetuloa!
24.-25.9.2022Syyskilpailu / Aloituskilpailu 2 (TapTL)SM-JunioritDarja Trubitson7.



Emma Erholm12.



Lidia Haula14.


SM-NoviisitVenla Sinisalo4.



Aurora Ihamäki8.



Alina Maarni14.



Sara Kunnas15.


DebytantitMatilda Maarni6.


A-SilmutSohvi Repo11.
30.9.-2.10.2022Jackson Haines Memorial Cup / Aloituskilpailu 2 (KK)JunioritEmilia Erko1.



Lotta Kauppila5.



Tara Raatikainen10.



Matilda Mäkelä16.



Salli Esko22.


Noviisit R1Kiara Saurimaa10.



Sara Saurimaa13.


Noviisit R2Ella Vettenranta10.



Cecilia Virtanen13.
8.-9.10.2022Tartu Cup 2022Junior A

15.-16.10.2022SM-Junioreiden 1. Valintakilpailu (OLK)SM-Juniorit

15.10.2022Mäntsälä Cup (MJT)Noviisit








Juniorit (Lo)

13.-16.10.2022Gliss Extra 2022Junior ALidia Haula


Advanced NoviceVenla Sinisalo
26.-29.10.2022Trivania Ice CupJunior ADarja Trubitson
29.-30.10.2022SM-Noviisien ja Debytanttien lohkokilpailu (UpTL)SM-Noviisit



Debytantit

5.-6.11.2022Junioreiden ja Noviisien lohkokilpailu (SeiTL)Juniorit



Noviisit

12.-13.11.2022SM-Junioreiden 2. valintakilpailuSM-Juniorit

16.-20.11.2022Open d´AndorraJunior ADarja Trubitson
26.-27.11.2022SM-Noviisien ja Debytanttien lohkokilpailu (PoriTa)SM-Noviisit



Debytantit

3.-4.12.2022Seurakilpailu ABC-Cup (PoriTa)


10.-11.12.2022Op Lounaismaa Cup (SalPa)


16.-18.12.2022SM-Junioreiden SM-Kilpailu (JoKa)SM-Juniorit

18.12.2022JOULUNÄYTÖS


14.-15.1.2023Junioreiden ja Noviisien lohkokilpailu (KooVee)Juniorit



Noviisit

14.-15.1.2023ML Tulokkaat (TTK)TulokkaatPrimabella
10.-12.2.2023SM-Noviisit ja Debytantit 60+60 (HL)SM-Noviisit



Debytantit

4.-5.3.2023ML Tulokkaat (KAARI)TulokkaatPrimabella
11.-12.3.2023

LK, HF Juniorit

HF SM-Noviisit ja Debytantit (HTA)




18.-19.3.2023SM2023 SM-Noviisit ja Debytanttien Kultafinaali (RauTL)


25.3.2023A-Silmujen Kulta- ja Hopeafinaali (TTK)


26.3.2023Noviisien Kulta-ja Hopeafinaali (TL)